Vračar, Lux, odmah useljiv

Šifra nekretnine : 18527

Izdavanje 2.500 € - Stan
200.00 m24.0 Sobepodno Prizemlje/V  Štampaj
Lokacija: Hram Svetog Save Ulica: Mačvanska standardna Telefonskih linija: 1 Godina gradnje: 2010 polunamešten 

Izdaje se luksuzan četvorosoban stan kod Hrama Sv. Save. Stan se sastoji od tri spavaće sobe, dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, terase od 80m2, dva kupatila (mermer).Poseduje granitnu podlogu, intarzija pod parket, prozori aluminijum hrast, podno grejanje, profesionalna centralna ventilacija u dnevnom boravku salonu i kuhinji. Sobna vrata od hrastovine visine 2.3. Opremljeno ugradnim plakarima. Ulazna vrata blindirana, one touch lock. Najkvalitetniji materijali, vrhunski nameštaj, mogućnost zakupa garažnog mesta. U blizini svih sadržaja, savršen komfor i privatnost.
Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Terasa
  • PLAĆANJE:Depozit
  • STANJE:Odmah useljiv
  • UREĐAJI:Klima, Interfon, Internet, Kablovska TV, Telefon, , ,
Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Stan-Izdavanje

Požarevačka,lux penthouse,garaža

5.0 | 207m2 | 2.200 €
Izdaje se penthouse na Vračaru. Sastoji se od ulaznog dela sa koga se izlazi na veliku terasu sa fantastičnim pogledom, velike dnevne sobe visine skoro 5 metara, dve spavaće sobe, od čega je jedna sa prostranom terasom, kuhinje,kupatila i wc-a na donjem nivou, dok su na gornjem nivou master bedroom sa velikim kupatilom i prostranom terasom i jos dve spavaće sobe. Stan se izdaje namešten ili nenamešten, može se koristiti za kancelarijski prostor. Ukoliko je nekom potreban namešten stan, plaćanje bi bilo 6 meseci unapred. Uz stan ide i garažno mesto. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
#15432
Detaljnije
Stan-Izdavanje

Crveni Krst, novoopremljen, dva garažna mesta

5.0 | 160m2 | 1.900 €
Izdaje se namešten novoopremljen stan u novijoj zgradi na Crvenom Krstu. Stan je na dva nivoa. Prvi nivo: ulazni hol, open space dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom koja ima ostavu, gostinjski toalet. Iz dnevnog boravka se izlazi na prostranu terasu. Drugi nivo: ulazni hol, četiri sobe, dva kupatila i vešeraj. Grejanje je centralno po utrošku zimi. Režijski troškovi nisu veliki. Uz stan idu i dva parking mesta u garaži koja su uračunata u cenu zakupa. Odmah useljiv. Obavezan depozit. Agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine.
#818599
Detaljnije
Stan-Izdavanje

Šumatovačka,lux,4-soban,polunamešten

4.0 | 131m2 | 1.600 €
U ponudi je za izdavanje polunamesten stan sa kuhinjom i kupatilom odmah useljiv u Sumatovackoj ulici na Vracaru. Sastoji se iz tri spavace sobe, velikog dnevnog boravka iz dva dela, potpuno nove lux opremljene kuhinje, posebnog hodnika za stan, kao i predivnog pogleda na Vracar i Vozdovac. Zgrada je novije gradnje, poseduje lift, a po dodatnoj ceni od 100€ po garaznom mestu mogu se iznajmiti dva garazna mesta u zgradi. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine.
#18707
Detaljnije